Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránekZabýváme se tvorbou webových stránek. Nabízíme kompletní vytvoření a dodávku webu na míru. Naše weby tvoříme s ohledem na nové trendy a technologie. Stránky jsou vždy optimalizované pro všechny běžně používané prohlížeče již v základní ceně. Webové stránky pro Vás vytvoříme, zprovozníme a seznámíme Vás s jejich obsluhou, popřípadě po dohodě na ně budeme dohlížet za Vás. Tvoříme jednoduché statické weby, ale i weby s různými grafickými prvky. Máte taktéž na výběr mezi publikačními a administrativními systémy pro správu webových stránek, popřípadě jednoduchých stránek s manuální aktualizací. Všechny naše weby sledujeme po celou dobu jejich životnosti - malé aktualizace u nás vytvořených webů poskytujeme zdarma. V oblasti webových stránek poskytujeme rozsáhlé poradenství.
VÝHODY NAŠICH STRÁNEK1. Stránky mají vždy unikátní design a kód. Nejsou tvořeny přes kopírák, tedy pomocí jednoduchých šablon pro redakční systémy.
2. Za vytvoření stránek zaplatíte jen jednou. Stránky jsou poté navždy ve Vašem vlastnictví.
3. Unikátnost kódu a cílená optimalizace stránek na nejvyšší možnou návštěvnost a přístupnost. Jen optimalizovaný kód a stránky tvořené na míru Vám zajistí, že budete na internetu vidět.
4. Zdarma Vás pro zvýšení viditelnosti a návštěvnosti zaregistrujeme do českých a zahraničních vyhledávačů a vytvoříme firemní profily.
5. Po celou dobu životnosti stránek Vám poskytneme zdarma poradenství a drobné aktualizace.

SEO optimalizace

SEO optimalizaceSEO neboli Search Engine Optimization (česky optimalizace pro vyhledávače) je metoda, postup a zásady podle kterých při jejich dodržování lze dosáhnout vyšší přístupnosti a návštěvnosti webových stránek. Od nás vytvořené webové stránky jsou vždy tvořeny podle těchto zásad. SEO optimalizaci nabízíme zejména na weby, které nebyly tvořeny dle těchto zásad a potýkají se s velmi nízkou návštěvností a nepřístupností. V případě poptávání samotného SEO pro Vás vytvoříme rozbor největších prohřešků a nedostatků, které se vyskytují na Vašich stránkách a navrhneme jejich odstranění. Tato metoda však není všemocná a nelze od ní očekávat, tak jak některé firmy recenzují až neuvěřitelné zázraky. Tyto firmy mají na SEO postavený svůj úspěšný byznys a zahrnují do něj všemožné věci, které nemají se SEO zhola nic společného. Jejich účinek je velice pomíjivý. Jakmile přestanete platit, žádné SEO:) Zapomeňte prosím na různé analyzátory webů, ukazatele síly webu apod. Jsou lživé. Jedinným správným ukazatelem je počet zákazníků na Vašich stránkách a to né dočasný, ale trvalý.

PPC reklama

PPC reklamaPPC - Pay Per Click (česky platba za kliknutí) je forma reklamy vhodná pro zvýšení návštěvnosti (zákazníků) na Vašem webu. Reklama je vhodná na všechny internetové stránky bez rozdílu, možnosti jejího cílení a nastavení jsou veliké. Zvýšení návštěvnosti se u malých webů pohybuje v násobcích. Při poptání pro Vás vypracujeme grafické bannery (reklamní štítky) a textové slogany, které se budou zobrazovat ve vyhledávačích a daných webech. Vše nastavíme a vysvětlíme Vám správu vytvořených kampaní, jejich údržbu nebo za Vás budeme reklamní kapaně udržovat a aktualizovat. PPC reklamu nabízíme jak na českých, tak i zahraničních portálech.